O nas

Doskonały wypoczynek nad morzemO Hotelu

Arka Medical SPA stwarza możliwość przyjemnego i efektywnego spędzania wolnego czasu zarówno na miejscu w hotelu,  jak również na świeżym powietrzu. Hotel usytuowany jest nad samym morzem, zaledwie 50 metrów od pięknej piaszczystej plaży w sąsiedztwie Ekoparku Wschodniego. Oferujemy ponad 1000 miejsc noclegowych w komfortowych pokojach oraz ekskluzywnych apartamentach.

W hotelu znajduje się Galeria SPA oferująca szeroką gamę zabiegów pielęgnacyjnych, relaksacyjnych oraz upiększających.

Z myślą o najmłodszych gościach oddaliśmy do dyspozycji kolorowy Klub dla dzieci z „małpim gajem” oraz salon gier. Każdego dnia dla dzieci są przewidziane liczne animacje.

Hotel Arka Medical SPA w Kołobrzegu to także strefa rozrywki. Codziennie na naszej scenie przy Lobby Bar podczas licznych koncertów i występów bawią się setki Gości.O naszej ofercie

Do Państwa dyspozycji oddajemy baseny, kompleks saun, ściankę wspinaczkową, którą uwielbiają najmłodsi oraz grotę solną, której właściwości prozdrowotne cenią dorośli. Mogą Państwo skorzystać z wielu form aktywności w wodzie, np. zajęć na deskach SUP – aquaboarding, hydrocyclingu, czy aquaaerobiku. Miłośnicy tenisa, niezależnie od pory roku mogą rozgrywać mecze na krytym korcie tenisowym znajdującym się w kubaturze obiektu, a wielbiciele świeżego powietrza wypożyczyć rower i udać się na wycieczkę po okolicznym Ekoparku.

Arka Medical SPA to także funkcjonalne gabinety i stanowiska zabiegowe wyposażone w profesjonalny sprzęt medyczny: lasery, aparaty do elektroterapii, światłolecznictwa, magnetoterapii, czy krioterapii miejscowej.

Nasz hotel to także uczta dla zmysłów. Mieści dwie restauracje oraz cieszącą się niesamowitą popularnością obrotową kawiarnię Eleven Club z panoramicznym widokiem na morze i miasto.

HOTEL W LICZBACH

30000 gości rocznie
1600 miejsc w komfortowych pokojach i apartamentach
100 imprez hotelowych każdego miesiąca
1 obrotowa kawiarnia z widokiem na Bałtyk w Polsce