O nas

Doskonały wypoczynek nad morzemO Hotelu

Arka Medical SPA stwarza możliwość przyjemnego i efektywnego spędzania wolnego czasu zarówno na miejscu w hotelu, jak również na świeżym powietrzu. Hotel usytuowany jest nad samym morzem, zaledwie 50 metrów od pięknej piaszczystej plaży w sąsiedztwie Ekoparku Wschodniego. Oferujemy ponad 800 miejsc noclegowych w komfortowych pokojach oraz ekskluzywnych apartamentach.

W hotelu znajduje się Galeria SPA oferująca szeroką gamę zabiegów pielęgnacyjnych, relaksacyjnych oraz upiększających, a także zabiegi z zakresu medycyny estetycznej.

Z myślą o najmłodszych gościach oddaliśmy do dyspozycji kolorową salę zabaw oraz salon gier. Każdego dnia dla dzieci są przewidziane liczne animacje.

Arka to także strefa rozrywki. Codziennie na naszej scenie przy Lobby Bar podczas licznych koncertów i występów bawią się setki gości.O naszej ofercie

Do Państwa dyspozycji oddajemy baseny, kompleks saun, ścianka wspinaczkowa, którą uwielbiają najmłodsi oraz grota solna, której właściwości prozdrowotne cenią dorośli. Mogą Państwo skorzystać z wielu form aktywności w wodzie, np. zajęć na deskach SUP – aquaboarding, hydrocyclingu, czy aquaaerobiku. Miłośnicy tenisa, niezależnie od pory roku mogą rozgrywać mecze na krytym korcie tenisowym znajdującym się w kubaturze obiektu, a wielbiciele świeżego powietrza wypożyczyć rower i udać się na wycieczkę po okolicznym Ekoparku.

Arka Medical SPA to także funkcjonalne gabinety i stanowiska zabiegowe wyposażone w profesjonalny sprzęt medyczny: lasery, aparaty do elektroterapii, światłolecznictwa, czy magnetoterapii. Wiele osób ceni sobie zabiegi krioterapii ogólnoustrojowej oraz miejscowej.

Nasz hotel to także uczta dla zmysłów. Hotel mieści dwie restauracje oraz kawiarnie: cieszącą się niesamowitą popularnością obrotową Eleven Club i kameralną z widokiem na Ekopark Piano Cafe.

HOTEL W LICZBACH

30000 Gości rocznie
1000 miejsc w komfortowych pokojach i apartamentach
100 imprez hotelowych każdego miesiąca
1 obrotowa kawiarnia z widokiem na Bałtyk w Polsce