Konferencje

Biznes

Hotel Arka Medical SPA**** to doskonałe miejsce na organizację konferencji. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów biznesowych obiekt został wyposażony w sale konferencyjne o pojemności od 15 do 230 osób oraz halę sportową, która z powodzeniem pełni funkcję przestronnej sali wystawowej zdolnej pomieścić ponad 30 stoisk.

 

Wszystkie sale wyposażone są w nowoczesny sprzęt audio-wizualny, klimatyzację i zapewniają wysoki komfort realizacji spotkań. Organizacja konferencji w Hotelu Arka Medical SPA**** to także możliwość połączenia spotkania biznesowego i relaksu w unikalnym miejscu. Lokalizacja nad brzegiem Bałtyku przy nadmorskiej promenadzie i oferta usług hotelowego SPA pozwala na chwilę zatrzymać się i odpocząć od „pędzącej rzeczywistości”.

Nasi goście mają do dyspozycji kilka kawiarni, w tym największą atrakcję, czyli obrotową kawiarnię Eleven Club, która znajduje się na jedenastym piętrze, z której roztacza się widok na cały Kołobrzeg, ekopark i nasze piękne morze. Wieczorem można natomiast zrelaksować się w Lobby Bar Wellness, gdzie codziennie odbywają się koncerty. Dodatkowo nasi goście mogą korzystać między innymi: ze strefy SPA, basenów, sali fitness, ścianki wspinaczkowej, wypożyczalni rowerów czy darta. Nasza strefa biznes pozwala na organizację konferencji, szkoleń oraz sympozjów dla grup od 15 do 230 osób.

 

Dział Konferencji
tel. +48 94 353 22 97
e-mail: konferencje@arka-mega.pl