Konferencje

Biznes

Hotel usytuowany w uzdrowiskowej części Kołobrzegu, zaledwie 50 metrów od piaszczystej plaży, w sąsiedztwie Ekoparku to doskonałe miejsce dla ludzi ceniących sobie relaks i aktywny wypoczynek zarówno na łonie natury, jak i w nowocześnie wyposażonych gabinetach SPA i Wellness, sali fitness, basenach, korcie tenisowym, czy na ściance wspinaczkowej. W hotelu codziennie odbywają się koncerty oraz imprezy taneczne. Konferencje w Hotelu Arka Medical SPA**** to więc możliwość połączenia spotkania biznesowego i relaksu w unikalnym miejscu.

Do Państwa dyspozycji oddajemy salę kinową o powierzchni 240m² gotową pomieścić około 230 osób. Jest to idealne miejsce do organizacji konferencji, sympozjów, zjazdów, czy spotkań integracyjnych.  Klimatyzowana sala zapewniająca wysoki komfort realizacji spotkań wyposażona jest w niezbędny sprzęt konferencyjny:

  • projektor multimedialny
  • ekran
  • nagłośnienie konferencyjne
  • zestaw dvd
  • flipchart
  • tablicę suchościeralną

W zależności od obłożenia hotelu istnieje możliwość przygotowania powierzchni wystawienniczej pod stoiska targowe.

Bogate zaplecze gastronomiczne zadba o przygotowanie uroczystej kolacji oraz przerwy kawowej. Do Państwa dyspozycji są dwie restauracje, w tym jedna z menu a’la Carte.. W okresie wiosenno-letnim polecamy integrację na świeżym powietrzu podczas grillowania i koncertów odbywających się w barze Promenada usytuowanym przy nadmorskiej promenadzie.

Będąc w naszym hotelu nie można zapomnieć o wizycie w obrotowej kawiarni Eleven Club, gdzie z najwyższego XI piętra delektując się smakiem pysznej kawy lub deserów można podziwiać widok na morze i panoramę miasta.

Hotel Arka Medical SPA zlokalizowany nad samym brzegiem morza i bogata oferta usług hotelowych to doskonały wybór przy planowaniu spotkań biznesowych. Każde zapytanie traktujemy indywidualnie, a przygotowanie konferencji planujemy z doświadczeniem i zaangażowaniem.

 

Dział Konferencji
tel. +48 94 353 22 97
e-mail: konferencje@arka-mega.pl

Zarezerwuj
telefonicznie

+48 94 353 22 97

Zarezerwuj
przez mail

konferencje@arka-mega.pl